O noua tema pentru forum

Aici puteti sa ne spuneti cum putem sa imbunatatim acest forum

O noua tema pentru forum

Mesajde ~Eclipse » Vin Mai 07, 2010 6:00 pm

http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/?style_id=845
Dupa parearea voastra care credeti ca ar fi cea mai buna/potrivita/aratoasa/sexy :P?
~Eclipse

Re: O noua tema pentru forum

Mesajde Barna Biro » Vin Mai 07, 2010 6:01 pm

Tema curenta sau ceva foarte asemanator dar poate un pic mai fresh. ;)
Imagine
Barna Biro
Administrator

Mesajde Barna Biro » Vin Mai 07, 2010 6:18 pm

~Eclipse scrie:mie imi pare cam simpluta tema curenta...(bine eu de cand ma stiu am o obsesie pentru felul in care arata orice de la Windows pana la Designurile de arme din flash)

Scopul acestui forumu nu este de a "WOW"-ui lumea cu un "super design", ci de a oferi informatii utile oamenilor pasionati de produsele Adobe Flash, Flex sau AIR ( sau chiar si alte produse care se leaga cumva cu cele mentionate anterior ) si chair si oamenilor care de abia acuma "exploreaza" acest produse. Informatiile pe care incercam sa le impartim ( cu totii ), trebuie transmise in asa fel, incat sa nu-l apuce durerea de cap sau de ochi pe nimeni dupa primele 2-3 randuri citite din cauza diferitelor luminite, pasarele, floricele si cine mai stie ce.

Sa nu ma intelegi gresit, suntem deschisi la sugestii, dar n-o sa ne punem sa schimbam tema forumului pentru ca, poate, la cativa useri nu le place verdele din logo sau font-ul negru ( sau eu mai stiu ce ). Poate o sa adaugam in viitor un feature cu care fiecare user isi poate seta o tema individuala ( pe care o vede doar el ), dar momentan, nu avem in plan asa ceva.

Nu cred ca tema este atat de oribila incat fug oamenii de ea sau nu pot posta din cauza ei.
Imagine
Barna Biro
Administrator

Mesajde ~Eclipse » Vin Mai 07, 2010 6:21 pm

e doar o sugestie .nu trebuie luata ca si cum : "ce forum naspha nu imi place vreau sa fie doar cum vreau eu "
~Eclipse

Mesajde Barna Biro » Vin Mai 07, 2010 6:27 pm

~Eclipse scrie:e doar o sugestie .nu trebuie luata ca si cum : "ce forum naspha nu imi place vreau sa fie doar cum vreau eu "

Am doar incercat sa-ti explic care-i punctul nostru de vedere referitor la treaba asta. Repet: suntem deschisi la sugestii dar sa nu se astepte nimeni ca o sa acceptam orice propunere intr-o clipa, fara s-o analizam mai calumea. Sunt si eu convins ca exista multe teme calumea pe undeva, dar pana sa gasim/dezvoltam una mai buna, ramanem tema curenta.
Imagine
Barna Biro
Administrator

Mesajde ~Eclipse » Vin Mai 07, 2010 6:32 pm

da si inteleg oricum astept pana se fixeaza chestia cu editul
Paul a spus ca forumul a fost hackuit...
~Eclipse

Mesajde vamapaull » Vin Mai 07, 2010 7:02 pm

Se pare ca nu e vorba de nici un hack.
Au fost niste probleme pe server cu ceva timp in urma si se pare ca unele chestii nu au fost reparate cum trebuia.
Acum am studiat problema si o sa fie rezolvata chestia cu edit-ul cat mai curand ;)
vamapaull
Administrator

Înapoi la Comentarii si sugestii despre acest forum