Cand da omul click pe un thread.

Aici puteti sa ne spuneti cum putem sa imbunatatim acest forum

Cand da omul click pe un thread.

Mesajde Barna Biro » Vin Iul 25, 2008 12:48 pm

Am observat ca atunci cand dau click pe un thread in care a fost postat un mesaj nou si are mai mult de 1 pagina thread-ul atunci in loc sa ma directioneze la ultimul mesaj postat ma trimite pe prima pagina... e un pic derutant si m-a luat cateva secunde pana m-am prins care-i treaba...

Daca puteti sa schimbati chestia asta ca sa fie utilizatorul redirectionat pe ultima pagina la ultimul post, atunci ar fi super. Mercy.
Imagine
Barna Biro
Administrator

Re: Cand da omul click pe un thread.

Mesajde vamapaull » Vin Iul 25, 2008 1:37 pm

la fiecare thread ai numarul paginilor in partea dreapta... poti sa dai click pe ultimul numar si te duci direct la ultima pagina
asa e cam pe toate forumurile bazate pe phpBB... deci nu cred ca asta ar putea fi o mare problema :)
vamapaull
Administrator

Re: Cand da omul click pe un thread.

Mesajde Barna Biro » Vin Iul 25, 2008 4:17 pm

Sincer, asta e primul forum pe care vad ca nu merge treaba "normal"... Da, stiu ca e numarul acolo, dar e cam penal sa dai pe numere... Am mai fost si pe alte forumuri de phpBB si treaba asta mergea calumea :) Dar na, cum spui tu... e un pic iritant dar ma obishnuiesc. Mercy pentru reply.
Imagine
Barna Biro
Administrator

Înapoi la Comentarii si sugestii despre acest forum