PHP .....

Aici postezi cam tot ce te taie capu'

PHP .....

Mesajde reallast » Vin Iul 09, 2010 12:39 am

Salut ... poate nu are legatura cu flash ... dar poate ma ajuta cineva si pe mine de cv timp ma chinui sa pun un site pe host ..... si nu reusesc o multime path ... ca user ... php .. etc ... multe setari nu dau de capat ... daca ma poate ajuta pm me :) rog frumos .... scz inca o data o zi buna :)
reallast

Re: PHP .....

Mesajde alphagon » Mie Aug 25, 2010 12:41 pm

Nu poate, ci sigur nu are legatura cu flashul. Probabil reply-ul vine prea tarziu, dar daca mai ai nevoie, incearca sa detaliezi ce incerci sa faci tu acolo
alphagon

Re: PHP .....

Mesajde reallast » Mie Oct 13, 2010 9:28 pm

Sa rezolvat partea aceea ........ acum ma lovesc de cv ....... vreau sa fac un mp3 grabbing e leggal ca nu detine aceste fisiere si e grabbing prin search si nu imput direct .... am luat un script de pe net si anume http://mvt.ro/d2_search_engine.rar ..... merge aproape tot perfect ..... faza e ca dau search la melodie le gaseste ..... dar cand dau play nu canta ...... probabil cu source`le de grabbing .... daca cineva cunoaste php rog putin help ... scriptul nu e mare .... o sursa trilulilu as vrea sai pun dar macar sa mearga cu oricare alta .... in schimb ofer un banner pe noul meu site ..... sau na ne intelegem eu nu cunosc php deloc ..... someone help ?

scz de ............. :D
reallast

Înapoi la Orice altceva