Starcraft 2 Beta Key/Invite/Share?

Aici postezi cam tot ce te taie capu'

Starcraft 2 Beta Key/Invite/Share?

Mesajde Barna Biro » Dum Apr 25, 2010 12:52 pm

Nu are nimeni un beta key sau o invitatie in plus de Starcraft 2? :P Tot caut de ceva vreme un beta key dar no luck... sau in cazul in care are cineva un cont de beta si nu-l prea foloseste sau il foloseste dar e dispus sa-l "share-uie" din cand in cand, ar fi nice sa ma contacteze! :D

UPDATE: Am facut rost de un Beta Key! Mercy pentru reply-uri. 8-)
Imagine
Barna Biro
Administrator

Re: Starcraft 2 Beta Key/Invite/Share?

Mesajde forapathy » Dum Apr 25, 2010 9:59 pm

Eu m-am jucat umpic versiunile alea hackuite de pe torrente.. hartile cu AI dar mi-a cam lasat un gust amar.. mi se pare un starcraft 1 cu upgrade la grafica.. parca nici feelingul ala de viteza nu mai e.. seamana foarte mult cu warcraft 3.. eu unul astept sa apara full cu campanii poate daca ma obisnuiesc cu noul feeling..
Scriu pe point47 despre PHP, ActionScript 3 si CSS iar pe ignoranceisbliss.eu scriu despre toate prostiile ce-mi trec prin minte.
forapathy

Mesajde Barna Biro » Dum Apr 25, 2010 11:25 pm

Pai mda, are un engine asemanator celuia de Warcraft 3 ( doar ca asta-i mai bun ). Referitor la "mi se pare un Starcraft 1 cu upgrade la grafica": DA, evident!!! Se numeste Starcraft 2 for God's sake! Tot aud lumea spunand treaba asta! Daca s-ar fi intitulat Pokemon si ar fi semanat cu Starcraft, atunci va intelegeama... dar e o versiune mai noua la un joc mai vechi, evident ca seamana ( nu-l numeau Starcraft 2 daca nu urmarea story line-u din Starcraft si daca nu semana cu versiunea veche... )! :D

Gameplay-u e chiar foarte rapid ( mai rapid decat cel de Starcraft ), dar mi se pare si mult mai cool. Am jucat si eu versiunea crack-uita, dar nu se compara cu feeling-ul cand joci contra un jucator si nu un AI. Nu ma prea omor dupa campanii ( nu-mi plac "caile predefinite" ) dar de abia astept sa apara Collector's Edition-u si in Europa ca sa-l comand!

Poate jucam cateva jocuri dupa ce se lanseaza oficial si avem amandoi jocul. ;)
Imagine
Barna Biro
Administrator

Mesajde forapathy » Lun Apr 26, 2010 9:16 am

Barna Biro scrie:( nu-l numeau Starcraft 2 daca nu urmarea story line-u din Starcraft si daca nu semana cu versiunea veche... )
.. cand ai dreptate ai dreptate :P
eh eu unul ma asteptam la ceva mai multa diversitate.. ca sa zic asa.. totusi e in development de ceva timp:P
.. dar asta e.. sa zicem mersi si pt atata :))

Da abia astept si eu sa apara oficial dar totusi si mai oficial abia astept sa apara Diablo 3 :D
Scriu pe point47 despre PHP, ActionScript 3 si CSS iar pe ignoranceisbliss.eu scriu despre toate prostiile ce-mi trec prin minte.
forapathy

Mesajde Barna Biro » Lun Apr 26, 2010 5:37 pm

Dap, si Diablo 3 arata foarte nice, mai mult ca sigur ca o sa-l joc once it's out ( doar sa nu ma plictisesc prea repede, doarece am "obiceiu" sa ma plictisesc repede la jocuri de genul lui Diablo - ARPG ).
Imagine
Barna Biro
Administrator

Mesajde forapathy » Lun Apr 26, 2010 6:04 pm

Eu sunt chiar fan inrait diablo.. chiar imi place mai ceva ca starcraft.. dar oricum.. abia astept sa apara starcraft-ul full official .. and so on:P Eu ziceam de campanii ca imi place de obicei sa stiu si povestea jocului si asa il invat oarecum :P
Si cu siguranta o sa bagam ceva meciuri.
forapathy

Mesajde Barna Biro » Lun Apr 26, 2010 8:22 pm

Revenind on topic: daca, cumva, dai peste un beta key fara stapan ( sau de unu care vrea sa scape de stapanul curent ), hit me up! Cum ar spune Zealot-ul: "My life for a beta key... I mean Aiur!" :D
Imagine
Barna Biro
Administrator

Înapoi la Orice altceva