dare_to_be_different1916

Aici poti sa ne spui cine esti, de unde esti si cu ce te ocupi

dare_to_be_different1916

Mesajde dtbd1916 » Mar Aug 19, 2008 7:24 pm

Salut.Ma numesc Marian.Ma semnez cu dtbd1916 de la dare_to_be_different1916.Am 22 de ani.Am cunostinte de html,css,php,mysql,flash,actionscript,photoshop,dreamweaver si pe viitor intentionez sa imi bag nasul si in javascript,illustrator si xml.Dupa cum se vede sunt pasionat de web design.Inca sunt in faza incipienta:n`am nici macar un an de cand am inceput sa studiez primul tutorial de html(de html bineinteles caci este primul cu care am inceput toti).Actualmente lucrez la propriul blog.

Sunt dornic de a cunoaste si de a invata de aceea m`am si inregistrat pe acest forum.M`am inregistrat si in speranta de a intalni,interactiona si dialoga cu alti pasionati ai web designului mai experimentati decat mine care sa ma ajute atunci cand ajung intr`un impas caci pentru aceasta au fost create si forumurile:sa faciliteze schimbul de cunostinte si sa ne putem ajuta unul pe altul.
dare_to_be_different1916 | id de messenger
dtbd1916

Re: dare_to_be_different1916

Mesajde alexxcz » Mar Aug 19, 2008 7:52 pm

Bun venit! Sper sa gasesti raspuns la toate intrebarile aici caci sunt ceva profesionisti pe forumu asta ;).
“First, solve the problem. Then, write the code.”
(John Johnson)
alexxcz

Mesajde Barna Biro » Mar Aug 19, 2008 8:39 pm

Bine ai venit Marian! Sa ai grija sa nu amintesti nimik de SEO in Flash in prezenta mea sau al lui Tibi... asta in caz de nu vrei sa te "mushcam" :)
Glumesc, evident... Daca esti macar la fel de "open minded" ca si noi si ai si un simt al umorului bine dezvoltat atunci sunt sigur ca o sa ne intelegem cu totii si nu o sa ne certam ca descreieratii pe lucruri marunte si nesemnificative. :)

Enjoy your stay !
Imagine
Barna Biro
Administrator

Mesajde tibi » Mar Aug 19, 2008 10:54 pm

Welcome my man :D
tibi
Moderator

Mesajde vamapaull » Mie Aug 20, 2008 3:26 pm

bine ai venit la noi