Se cauta un FLASH ACE

Oferta si cerere de joburi legate de Flash, Flex sau AIR

Se cauta un FLASH ACE

Mesajde octaw » Mie Sep 10, 2008 2:45 pm

Salut,

Compania HPDI Romania recruteaza pentru clintul sau, o companie de advertising nou intrata pe piata din Romania, specializata in proiecte de web, Flash Developer.

Cerintele principale: 2-3 ani de experienta Flash Actionscript 2 si 3 si un portofoliu (online sau offline) care sa ne impresioneze.

Daca esti acel FLASH ACE pe care il cautam trimite CV si portofoliu la adresa octav@hpdi.ro sau angajari@hpdi.ro

Oferta este full-time, salariu peste media pietei ( se negociaza in functie de experienta ), locatia este ultracentrala in Bucuresti, amenajata de un designer pentru a satisface gusturile unor IT-sti creativi, game room, dozator de bere si vin, telefon mobil, asigurare medicala premium, bonusuri, profit sharing.

Avem mult mai multe lucruri de povestit despre acest job asa ca… contacteaza-ne, sa ne cunoastem mai bine si sa ne prezinti portofoliul tau.
octaw

Re: Se cauta un FLASH ACE

Mesajde vamapaull » Mie Sep 10, 2008 5:17 pm

Tocmai m-am angajat la netbridge
Daca stiam putin mai devreme sigur veneam...
Oferta e super tare.. daca e chiar asa cum spuneti atunci clar, avem in romania oameni care stiu ce vor :D

Eu spun sa-l contactati pe Tibi daca vreti un flash developer bun... vorbiti cu el si vedeti care-i treaba ;)

Tibi daca te angajezi si e bine... imi dau demisia de aici :lol:

PS: dozatorul de bere si vin e cel mai genial :lol:
vamapaull
Administrator

Înapoi la Joburi