Redimensionare

Oferta si cerere de joburi legate de Flash, Flex sau AIR

Redimensionare

Mesajde xCuse » Lun Noi 01, 2010 6:32 pm

Salut, am nevoie de mic ajutor.

Am de facut 3 triunghiuri, nu suprapuse, care trebuie sa fie redimensionabile, cum fac?

Poate cineva sa faca 3 dreptunghiuri, redimensionabile, nu suprapuse si cand apesi pe fiecare dintre ele sa apara un tabel cu 5 culori (rosu, negru, albastru, alb, verde) si cand apesi pe o culoare, tablelul sa-si schimbe culoare in cea alesa.

Deci, pe scurt imi trebuie un .swf cat desktopul de mare, 3 triunghiuri redimensionabile, nu suprapuse si cand apesi pe ele sa apara 5 culori care se modifica.

Ofer plata compensatorie, cat de repede posibil.
xCuse

Re: Redimensionare

Mesajde bocco » Mie Noi 10, 2010 10:30 pm

E un mincinos ...nu va recomand sa aveti de-a face cu asemenea persoane!
bocco

Mesajde Barna Biro » Joi Noi 11, 2010 12:20 am

bocco scrie:E un mincinos ...nu va recomand sa aveti de-a face cu asemenea persoane!

Bine de stiut, dar ai putea sa dezvolti un pic ideea? Sa stim si noi ce s-a intamplat si de ce e mincinos.
Imagine
Barna Biro
Administrator

Mesajde bocco » Joi Noi 11, 2010 7:04 pm

Pai m-am angajat sa ii fac proiectu cu "dreptunghiuri" totul ok am terminat intr-o zi,iar urmatoare zi am facut finsaje etc. la sfarsit i-am prezentat un demo si a zis : ok maine iti pun banii... si a trecut o saptamana sa nu mai zic ca a disparut misterios de atunci. ...tipic romanesc
bocco

Înapoi la Joburi