text problem/sound problem

Intrebari generale despre orice legat de flash

text problem/sound problem

Mesajde IceKing91 » Lun Feb 09, 2009 10:05 pm

Ma rog.. poate unii stiti despre ce flash e vorba, l`am postat si la faza cu php include, m`am lamurit si pana la urma am hotarat sa il las asa si sa scriu direct in flash, dar am o problema, daca vreau sa modific un text, il modific, dau export in .swf iar cand il deschid, unele sunete se strica(se aude ca si cum ar fi o caseta care ii sare banda:)) ) iar tot textul din flash dispare, mai putin textu din logo`ul site-ului. nu mi s-a intamplat pana acum si nush ce sa fac.

astept raspuns :|
IceKing91

Re: text problem/sound problem

Mesajde Barna Biro » Lun Feb 09, 2009 10:08 pm

Template-ul pe care-l ai, e cumva rezultatul unui decompilator sau chiar ai cumparat sau facut rost de sursele bune ? Inainte sa modifici template-u si-l compilezi, merge totul ok ? In caz de e rezultatul unui decompilator atunci poti sa uiti... in caz de nu e, atunci selecteaza text field-ul si in properties panel da-i pe Embed si embed-uieste font-ul. Cu sunetul nu prea stiu care ar fi problema...
Imagine
Barna Biro
Administrator

Re: text problem/sound problem

Mesajde IceKing91 » Lun Feb 09, 2009 10:15 pm

nu stiu cat de sigura e sursa, doar am gasit`o si am descarcat-o in calculator.. nu e nici un fel de decompilator adik cel putin eu nu am folosit asa ceva...

ma rog nvm
IceKing91

Înapoi la Intrebari generale